Asset Publisher Asset Publisher

Oferta łowiecka

Ośrodek Hodowli Zwierzyny w Dulowej, w którym samodzielnie prowadzimy gospodarkę łowiecką, ma łączną powierzchnię 3340 ha, w tym obszarów leśnych 2290 ha. Na terenie Ośrodka Hodowli Zwierzyny organizujemy polowania indywidualne dla myśliwych krajowych i zagranicznych. Myśliwi mają możliwość skorzystania z kwatery myśliwskiej zlokalizowanej w samym „sercu" Puszczy Dulowskiej.

Kontakt dla myśliwych:

Elżbieta Durak

Tel. (32) 623 23 40


Asset Publisher Asset Publisher

Zurück

Ćwiczenia Państwowej Straży Pożarnej

Ćwiczenia Państwowej Straży Pożarnej

W dniu 11.07 br. na terenie lasów Nadleśnictwa Chrzanów w leśnictwie Podłęże odbyły się ćwiczenia Straży Pożarnej. Mimo niesprzyjającej pogody strażacy próbowali „ugasić" palącą się uprawę w lesie. W ćwiczeniach brało udział 29 samochodów bojowych i operacyjnych z m.in. PSP Jaworzno i Sosnowiec oraz OSP Długoszyn.

Ćwiczenia miały na celu weryfikację umiejętności jazdy w terenie oraz budowy systemu dostarczania i buforowania wody. Służyły one także doskonaleniu współdziałania służb jednostek straży pożarnej i służb jednostek Lasów Państwowych. Zadania taktyczne zostały opracowane pod przewodnictwem Komendy Wojewódzkiej PSP w Katowicach.